A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Протидія домашньому насильству

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації продовжує працювати 24/7 задля того, щоб кожен та кожна могли отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію та усю необхідну інформацію щодо будь-яких запитів. ? За перший квартал 2022 року, з січня по березень, ми отримали майже 8000 звернень, з яких 93% стосуються попередження домашнього насильства. ? Якщо Ви постраждали від домашнього насильства, стали його свідком або підозрюєте насильство у своїх сусідів, НЕ мовчіть! Звертайтеся по допомогу. ? Гаряча лінія працює за принципом анонімності та конфіденційності. ?  116 123  0 800 500 335 Telegram: @NHL116123 Skype: @lasrada-ukraine ? Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працює за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine ? #ЛаСтрада #ЛаСтрадаУкраїна #LaStrada #LaStradaUkraine #UNFPA #UNFPAUkraine 

10:03 21.04.2022

Під час воєнних дій домашнє та/або гендерно зумовлене насильство нікуди не зникає, а часто кількість постраждалих лише збільшується.

Під час воєнних дій домашнє та/або гендерно зумовлене насильство нікуди не зникає, а часто кількість постраждалих лише збільшується.

17:55 10.03.2022

Домашнє насильство може торкнутися будь-кого

Домашнє насильство може торкнутися будь-кого, у тому числі вас, але як свідка. Сьогодні у каруселі ми зібрали чек-лист правильної поведінки у подібній ситуації. Гортайте та зберігайте, аби мати під рукою, та пам’ятайте про те, що особиста безпека має бути на першому місці. Тож у випадку насильства завжди викликайте поліцію!

16:31 21.01.2022

Якщо до вас пристають на роботі!

Якщо до вас пристають на роботі, торкаються без згоди, недоречно жартують на інтимні теми — це прояви харасменту  Найскладніше у ситуації харасменту — повірити власним відчуттям та не знецінювати дискомфорт, якого вам завдають. Харасмент — це не прояв специфічного почуття гумору і не комплімент, а форма сексуального насильства, і реагувати на нього слід відповідно. Якщо відчуваєте, що ваші особисті кордони систематично порушують, терпіти не варто. Тож як діяти, якщо ви зіткнулись із харасментом?  Встановлюйте кордони Людина може не розуміти, що перегинає палицю.  Фіксуйте всі домагання Як в онлайні, так і в офлайні. Скажімо, якщо до вас знов доторкнулись, озвучте вголос при всіх: «Чому ти постійно мене торкаєшся?»  Не мовчіть Повідомте про нав'язливість керівнику чи HR-менеджеру. Якщо страшно казати їм, звертайтеся до інших органів, наприклад, до поліції. А чи були випадки харасменту на вашій роботі? 

09:14 17.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень