A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Протидія домашньому насильству

Домашнє насильство може торкнутися будь-кого

Домашнє насильство може торкнутися будь-кого, у тому числі вас, але як свідка. Сьогодні у каруселі ми зібрали чек-лист правильної поведінки у подібній ситуації. Гортайте та зберігайте, аби мати під рукою, та пам’ятайте про те, що особиста безпека має бути на першому місці. Тож у випадку насильства завжди викликайте поліцію!

16:31 21.01.2022

Якщо до вас пристають на роботі!

Якщо до вас пристають на роботі, торкаються без згоди, недоречно жартують на інтимні теми — це прояви харасменту  Найскладніше у ситуації харасменту — повірити власним відчуттям та не знецінювати дискомфорт, якого вам завдають. Харасмент — це не прояв специфічного почуття гумору і не комплімент, а форма сексуального насильства, і реагувати на нього слід відповідно. Якщо відчуваєте, що ваші особисті кордони систематично порушують, терпіти не варто. Тож як діяти, якщо ви зіткнулись із харасментом?  Встановлюйте кордони Людина може не розуміти, що перегинає палицю.  Фіксуйте всі домагання Як в онлайні, так і в офлайні. Скажімо, якщо до вас знов доторкнулись, озвучте вголос при всіх: «Чому ти постійно мене торкаєшся?»  Не мовчіть Повідомте про нав'язливість керівнику чи HR-менеджеру. Якщо страшно казати їм, звертайтеся до інших органів, наприклад, до поліції. А чи були випадки харасменту на вашій роботі? 

09:14 17.01.2022

Для того щоб залишити позаду домашнє насильство

Для того щоб залишити позаду домашнє насильство, потрібна неабияка сміливість, а ще — чіткий план того, що робити та як убезпечити себе та своїх дітей. Не знаєте, як діяти? Наша пам?ятка безпеки допоможе.

09:12 17.01.2022

Чи помічали ви подібні оголошення?

Чи помічали ви подібні оголошення? Заманливий дизайн та гучні обіцянки. Подібну "агітацію" за краще майбутнє та великі зарпалати розміщують на стовпах, сіті-лайтах чи у мережі інтернет. #все_не_так_кольорово Будьте пильними, адже – це лише красива картинка, яка покриває злочин міжнародного масштабу. Якщо ви збираєтесь їхати на роботу за кордон, спершу обов'язково переконайтесь, що ви будете прямувати від фірми, яка має актуальну державну ліцензію на працевлаштування у країні призначення. Перевірити таку інформацію можна на сайті https://www.msp.gov.ua/.../perelik-subektiv-yaki-mayut..., якщо фірма була зареєстрована до 27.12.2019. А якщо після то на сайті - https://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA.... Не довіряйте фірмам тільки тому, що вони вказали номер та дату ліцензії у своєму оголошенні, адже ці дані можуть виявитись фейковими. Фірми-нелегали зазвичай вказують «неправдиві» цифри ліцензії, щоб надати своїм послугам «офіційності» та зіграти на довірі недосвідчених шукачів роботи. #працюйбезпечно #працюйбезпечно_поради

08:09 10.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень