Сьогодні розповімо про притулки для постраждалих від домашнього насильства.

Дата: 24.01.2022 09:19

Сьогодні розповімо про притулки для постраждалих від домашнього насильства.

Це місця, де постраждалі особи можуть безпечно проживати, користуючись зручностями та комплексною допомогою. Зазвичай, у притулках працює кваліфікований персонал, який може за потреби скерувати постраждалу особу до юристів, медиків, психологів та поліції.

Наразі в Україні притулків близько 40, і діють вони у Києві та 18 областях України. Будуючи та фінансуючи притулки, уряд та місцеві громади втілюють Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Його реалізація в Україні розпочалася ще у 2018 році, а складено план аж до 2025.

А майже рік тому, у лютому 2021, в Україні затвердили Державну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству. Це забезпечить ретельніший контроль та більш пильну увагу до постраждалих та масштабніше інформування ????

Адреси притулків, мобільних бригад та інших установ, де можна отримати допомогу у разі домашнього насильства, шукайте на нашому сайті rozirvykolo.org/

Фото без описуhttps://www.facebook.com/787290028049602/posts/4488664157912152/