ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Вітаємо Вас на сторінці ЦНСП Височанської сільської ради!

Наша функція – відслідковувати соціальні потреби громади, визначити потреби громади у всіх напрямках соціальної підтримки та ініціювати перед виконавчими органами і депутатським корпусом Височанської сільської ради необхідність надавання певного виду соцпідтримки.

ЦНСП Височанської сільської ради надає наступні соціальні послуги жителям громади:

• догляд вдома;
  • інформування;
  • консультування;
  • соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах(СЖО);
  • соціальної профілактики;
  • соціальної інтеграції та реінтеграції;
  • соціальної адаптації;
  • соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • кризового та екстреного втручання;
  • представництва інтересів;
  • посередництва (медіації);

Фото без описуНаше завдання – вселити в людей надію та віру в добро. Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі, що з різних обставин вникли в житті.

Комунальний заклад Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради Чернігівської області утворено

01 листопада 2019 року для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

Головне завдання, поставлене перед нами, надзвичайно важливе і відповідальне – це надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю та сім’ям/особам, які потрапили в складні життєві обставини та не в змозі подолати їх самостійно. Люди, з якими щодня доводиться спілкуватися працівникам нашого Центру особливі, ранимі, зі своєю часом нелегкою життєвою історією, які потребують індивідуального підходу, уваги, витримки та розуміння. То ж серед наших працівників випадкових немає, всі вони надзвичайно толерантні, привітні, щирі, завжди готові вислухати кожного, хто переступить поріг нашої установи, і обов’язково допомогти.

При потребі працівники Центру організують взаємодію з іншими фахівцями та службами, нададуть інформацію щодо соціального захисту, допоможуть в оформленні або відновленні документів, отриманні безоплатної правової допомоги, а також здійснять інші заходи щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб (сімей), які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Робота Центру ґрунтується на принципах індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм.