КОНСУЛЬТУВАННЯ

Центр з надання соціальних послуг Височанської сільської ради Чернігівської області

контактний телефон: (04653)2-96-37; 0936051865

електронна адреса:  cnspvotg@ukr.net

прийомні години:  понеділок – четвер: 8:00 – 17:00;

п’ятниця:  8:00 – 16:00;

обідня перерва: 13:00 – 14:00

Назва соціальної послуги: КОНСУЛЬТУВАННЯ

Зміст соціальної послуги:

- комплекс заходів, який спрямований на допомогу в аналізі життєвої ситуації, залучення Отримувача соціальної послуги до визначення основних проблем та шляхів їх вирішення; складання плану виходу зі складної життєвої ситуації та допомога у його реалізації; надання інформації про соціально безпечну поведінку в повсякденному житті; участь в організації та діяльності груп самодопомоги, сприяння навчанню, формуванню та розвитку соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; допомога в зміцненні/відновленні родинних і суспільно корисних зв’язків; сприяння в отриманні правової допомоги або інших соціальних послуг, залежно від потреб.

Форма та місце надання соціальної послуги: Денна. За місцем проживання/перебування Отримувача соціальної послуги, в приміщенні надавача соціальних послуг; за допомогою мобільного та фіксованого зв’язку.

Термін надання соціальної послугиодноразово/тимчасово, екстрено(кризово).

Умови надання соціальної послуги: безоплатно

Соціальні групи:

- особи/сім’ї, які перебувають або мають ризик потрапити у складні життєві обставини.

Порядок отримання соціальної послуги:

при коротко-, середньо- та тривалому консультуванні - звернення (заява) потенційного отримувача соціальної послуги або його законного представника до виконкому Височанської сільської ради;

при разовому кризовому консультуванні - безпосереднє звернення отримувача соціальної послуги або його законного представника до Центру надання соціальних послуг Височанської сільської ради, у тому числі за допомогою засобів зв’язку (телефону, електронної пошти, скайпу тощо);

при вуличному консультуванні - виявлення під час соціального патрулювання закритих щодо контактування соціальних груп чи осіб, з’ясування ситуації та проблемних питань за їхнім запитом.

Правові підстави для надання соціальної послуги:

Закон України «Про соціальні послуги», Постанова КМУ № 587 від 01.06.2020 р. «Про організацію надання соціальних послуг», Накази Мінсоцполітики: від 02.07.2015р № 678 «Про затвердження  Державного стандарту соціальної послуги консультування», від 23.06.2020 року № 429  «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг», Положення про Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради та Перелік послуг, які він надає.

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради Чернігівської області може відмовити Отримувачеві соціальної послуги в її наданні, якщо за наявних ресурсів він не здатний задовольнити індивідуальні потреби Отримувача соціальної послуги (відсутність кваліфікованих спеціалістів, матеріальної бази, вільних місць у суб’єкта, що надає соціальну послугу, наявність в отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стану гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання).