Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

ЕКСТРЕНЕ (КРИЗОВЕ) ВТРУЧАННЯ.

Центр з надання соціальних послуг Височанської сільської ради Чернігівської області

контактний телефон: (04653)2-96-37; 0936051865

електронна адреса:  cnspvotg@ukr.net

прийомні години:  понеділок – четвер: 8:00 – 17:00;

                                                 п’ятниця:  8:00 – 16:00;

обідня перерва: 13:00 – 14:00

 

Назва послуги: ЕКСТРЕНЕ (КРИЗОВЕ) ВТРУЧАННЯ.

 

Зміст послуги: соціальна послуга спрямована на допомогу особам, постраждалим від кризової ситуації, у тому числі насильства в сім’ї, у відновленні оптимального рівня персонального і між персонального функціонування, на зменшення ознак кризової ситуації та усунення прямої загрози життю і здоров’ю Отримувачів соціальної послуги, підвищення їхньої особистої спроможності на подальше самостійне вирішення проблем, що спричинили кризову ситуацію або стали її наслідком.

В процесі кризового втручання вирішуються першочергові проблеми Отримувача соціальної послуги.

 

Форма та місце надання соціальної послуги:

надається негайно з моменту отримання інформації про кризову ситуацію до моменту усунення ризику, спричиненого кризовою ситуацією, або подолання обставин, які її спричинили/одноразово.

 

 

Термін надання соціальної послуги: за наявності загрози життю чи здоров’ю особи надавач соціальної послуги негайно в телефонному режимі повідомляє службу у справах дітей (у разі загрози життю чи здоров’ю дитини), орган Національної поліції та здійснює негайно, але не пізніше ніж протягом 24 годин після екстреного втручання. Після здійснення екстреного втручання надавач соціальної послуги аналізує обставини, що призвели до виникнення кризової ситуації, для планування та проведення подальшої роботи з Отримувачем соціальної послуги.

 

 

 

Соціальні групи: 

  • особи, постраждалі від домашнього насильства;

  • особи, постраждалі від торгівлі людьми;

  • особи, яким завдана шкода пожежею, стихійним лихом,    катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією.

 

Умови надання соціальної послуги: безоплатно.

 

Документи, потрібні для отримання послуги:

  • заява/звернення потенційного отримувача соціальної послуги;

  • заява/звернення особи (осіб), якій (яким) стало відомо про кризову ситуацію, повідомлення про особу, яка постраждала від насильства в сім’ї;

  • заява/звернення служб (медичних, правоохоронних, соціальних), державних та громадських організацій про кризову ситуацію, зокрема, що виникла внаслідок вчинення насильства в сім’ї.

Правові підстави для надання соціальної послуги: 

Закон України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України: від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», від 03.03.2020 № 177«Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», Накази Міністерства соціальної політики України: від 01.07.2016 №716 «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання», від 18.04.2022 №135 «Про затвердження форми акта про надання повнолітній особі соціальних послуг екстрено(кризово, від 23.06.2020 № 429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг», Положення про Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради Чернігівської області

 

 

Підстави для відмови в наданні послуги:

  • відсутність ознак кризи, ризику для життя і здоров’я Отримувача соціальної послуги;

  • відмова Отримувача соціальної послуги від користування соціальною послугою;

  • Отримувач перенаправлений до іншої організації.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень