A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Новини

Дата: від до Скинути

Підтримка та підвищення економічної активності населення

Підтримка та підвищення економічної активності населення та підприємницької активності зокрема є основним завданням для органів виконавчої влади всіх рівнів. Враховуючи те, що підгрунтям економічного добробуту Чернігівщини є сільськогосподарське виробництво, тому задачею на сьогодні є максимальне використання тих можливостей і ресурсів для аграріїв, котрі пропонують держава та міжнародні партнери. З метою активізації залучення потенційних • учасників програм підтримки, нагадуємо про діючі інструменти, які можуть бути ними використані. Однією з них є урядова програма «єРобота», яка включає в себе шість напрямків підтримки, з них для аїрарного сектору передбачено чотири. Це гранти на висадку нових садів, на побудову нових теплиць, на розширення та створення підприємств у сфері переробки, гранти на будь-який мікробізнес. Надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, тепличного господарства та власної справи регулюються постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу». Надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 739 «Деякі питання надання грантів для переробних підприємств». Заявки на участь в грантових програмах «єРобота» подаються через Єдиний портал державних послуг Дія. Основна умова участі - створення робочих місць. Крім того, 12 серпня 2022 року запрацювала єдина онлайн платформа для підтримки агровиробииків - Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua). На початку вересня для малих агровиробииків у ДАР було відкрито доступ до допомоги за такими напрямами.

15:09 21.10.2022

Робота громад в умовах воєнного стану та результати роботи Асоціації міст України в першій половині жовтня.

Робота громад в умовах воєнного стану та результати роботи Асоціації міст України в першій половині жовтня. Уся корисна інформація зібрана в електронному дайджесті:

12:28 17.10.2022

Про військовий обов’язок і військову службу

Повідомляємо, що згідно з прийняттям Закону України «Про внесення змін до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок  і військову службу» №2599-ІХ від 20.09.2022 р. передбачено, що військовослужбовці, на утриманні яких перебувають троє і більше  дітей віком до 18 років звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час військового стану.

15:53 13.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень