СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

Центр з надання соціальних послуг Височанської сільської ради Чернігівської області

контактний телефон: (04653)2-96-37; 0936051865

електронна адреса:  cnspvotg@ukr.net

прийомні години:  понеділок – четвер: 8:00 – 17:00;

п’ятниця:  8:00 – 16:00;

обідня перерва: 13:00 – 14:00

Назва послуги: СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

Зміст послуги – допомога в аналізі життєвої ситуації, визначення основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації, залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання інформації з питань соціального захисту населення; представництво інтересів; корекція поведінки в повсякденному житті; навчання, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; участь в організації груп самодопомоги; допомога в зміцненні /відновленні родинних і суспільно корисних  зв'язків; участь в клубах за інтересами, організація дозвілля.

Форма та місце надання соціальної послуги: Денна. За місцем проживання/перебування отримувача соціальної послуги (вдома);  в приміщенні надавача соціальної послуги
 на робочому місці.

Термін надання соціальної послугипостійно/тимчасово

Соціальні групи: особи похилого віку, діти та дорослі з інвалідністю, що частково втратили здатність до самообслуговування, особи, які перебувають або перебували в спеціалізованих або інтернатних закладах, учасники бойових дій, особи, які відбули покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк

Умови надання соціальної послуги: безоплатне

Підстава для надання послуги:  звернення (заява) потенційного отримувача або його законного представника до уповноваженої особи виконкому Височанської сільської ради для прийняття відповідного рішення.

Правові підстави для надання соціальної послуги:

Закон України «Про соціальні послуги», Постанова Кабінету Міністрів України «Про організацію надання соціальних послуг» № 587 від 01.06.2020, Накази Мінсоцполітики: від 18.05.2015 № 514 (зі змінами від 07.08.2017 № 1267) «Про затвердження Державного стандарту соціальної адаптації», від 23.06.2020 року № 429  «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг», Положення про Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради Чернігівської області .

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради може відмовити отримувачеві соціальної послуги в її наданні:          - за наявних ресурсів він не здатний задовольнити індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги (відсутність кваліфікованих спеціалістів, матеріальної бази, наявність в отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стану гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання).

-  неповний комплект поданих документів;

- поліпшення стану здоров'я, виходу із складних життєвих обставин, в результаті чого громадянин втрачає потребу в  отриманні соціальних послуг;

- зміни місця проживання;

- грубого, принизливого ставлення громадянина до соціальних працівників, соціальних робітників тощо;

- порушення громадського порядку (сварки, бійки тощо).