Спартакіада школярів

07.10.2021 року в рамках Спартакіади школярів на базі Головеньківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулись змагання з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів освіти Височанської сільської ради.  5 команд боролись за нагороди. Кубок переможця дістався учням Носелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце виборола команда Височанської ЗОШ І-ІІІ ст., а 3 місце дісталось команді Галайбинської ЗОШ І-ІІ ст.

15:31 12.10.2021

Повідомляємо

Повідомляємо, що відповідно до статті 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Статуту  Височанської об’єднаної територіальної громади Борзнянського району Чернігівської області, розпорядження сільського голови Височанської сільської ради № 121-1 від 21 липня 2021 року, з 30 липня по 05 серпня 2021 року були проведені громадські слухання з обговорення проєкту рішення Височанської сільської ради «Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменувань закладів освіти Височанської сільської ради» :

12:19 11.08.2021