Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Діяльність відділу

Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті

Міжнародною громадською організацією „Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” у співпраці з іншими національними партнерами виконується проект „Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті”, який фінансується Європейським Союзом. Діяльність проекту спрямована на підвищення спроможності правоохоронних органів, центрів соціальних служб та організацій громадянського суспільства щодо забезпечення цифрових прав дітей, протидії проявам онлайн насильства та створенні ефективних сучасних інструментів навчання та реагування на жорстоке поводження з дітьми та молоддю в Інтернет просторі. На сьогодні в межах проекту підготовлено посібники, відео та буклети з профілактики онлайн насильства серед дітей. Посилання на матеріали розміщено у додатку, їх можна широко використовувати для роботи з відповідних питань.

14:27 13.06.2024

Працівників, які підлягають черговій атестації

Список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації  атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Височанської сільської ради у 2023-2024 навчальному році:

16:41 13.10.2023

Всеукраїнський спортивний марафон “Крок”

Навесні 2023 року благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” проводив Всеукраїнський спортивний марафон “Крок” приурочений Міжнародному дню спорту заради миру та розвитку. Тоді, завдяки вашій щирій інформаційній підтримці Марафон об’єднав понад сотню українських спортсменів та зібрав майже три тисячі гривень, що були передані на підтримку Збройних сил України.

09:37 11.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень