Протидія домашньому насильству

Жести, що означають «насильство вдома», «мені потрібна допомога» та «насильство в сім'ї».

Подія відбулася у США. У поліцію зателефонував невідомий і повідомив про викрадення дівчини. Вона подала йому жести з автівки, що означають «насильство вдома», «мені потрібна допомога» та «насильство в сім'ї». Як з'ясувалося, неповнолітню дівчину викрав 61-річний чоловік, якого згодом звинуватили в незаконному позбавленні волі та в зберіганні сексуальних матеріалів із неповнолітніми.  Ви можете побачити міжнародний сигнал про допомогу на зображенні. У TikTok відео з ним набули популярності після початку пандемії, коли у світі збільшилася кількість випадків домашнього насильства. Обізнаність рятує життя. Залишайтеся тут, щоб дізнаватись, як захищати себе й інших.

10:34 11.11.2021

Уляна Стефак, директорка Львівського місцевого центру з надання БВПД розповідає про можливості правового захисту постраждалих від домашнього насильства

09:38 01.11.2021