Олімпійське лелеченя

21 лютого 2020 р. на базі Височанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед здобувачів освіти Височанської ОТГ.

16:07 21.02.2020

Оформлені тематичні виставкі.

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії - бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

12:32 29.01.2020

З великим зацікавленням та хвилюванням школярі слухали розповіді українських воїнів.

З метою національно-патріотичного виховання молоді, виховання шанобливого ставлення до Батьківщини та гордості за її захисників, 6 грудня на базі Височанської ЗОШ I-III ст. відбулася зустріч учнів старших класів ЗЗСО Височанської сільської ради з учасниками бойових дій в зоні АТО.       Учні та вчителі радо вітали земляків: Володимира Русака, Володимира Чирву та Анатолія Красноголового, обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі та висловили свої думки щодо подій на Сході України.

14:19 06.12.2019