1 жовтня в Височанській ТГ відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята Дня працівників освіти.

Дата: 04.10.2021 12:25

Свято відбулось у Головеньківській ЗОШ I-III ст.  На святі були присутні директори, вчителі та вихователі Височанської громади.

Сільський голова Олег Василенко привітав освітян зі святом та нагородив грамотами за сумлінну працю та високий професіоналізм.

В.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Лідія Свириденко приєдналася до привітань та вручила грамоти від відділу ОКМС та профспілкової організації.

Фото без описуФото без описуФото без описуСвято продовжилося концертом від аматорських колективів Височанської ТГ.