Дата: від до Скинути

28 жовтня вся країна відзначила День визволення України від німецько-фашистських загарбників.

28 жовтня вся країна відзначила День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

15:36 28.10.2019

Нагорода знайшла свого героя!

Близько 30 нагород з Білорусії приїхали на Чернігівщину. Медалі до 75-річчя визволення Білорусії. Їх вручають нашим землякам. Вже дідусям і бабусям, які воювали на білоруських фронтах під час Другої світової війни. Отримав ювілейну медаль і житель с.Високе Зимоздра А.О.

11:57 18.10.2019