Як отримати ідентифікаційний номер дитині до 14 років

Облікові картки фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).         Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) малолітньої особи, видається одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

12:03 16.07.2019

Щоб не довелося платити штраф – перевіряйте своїх контрагентів

Про це попереджають фахівці управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області. Так нещодавно одному з чернігівських підприємств за результатами перевірки було донараховано до сплати в бюджет 1 млн гривень.

11:56 16.07.2019

До уваги безробітних!

Вам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо Ви перебуваєте на обліку в центрі зайнятості, отримуєте допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працюєте, в тому числі виконуєте роботу, надаєте послуги за цивільно-правовими договорами, або продовжуєте займатись підприємницькою діяльністю, або ж подали до центру зайнятості недостовірні дані щодо останнього місця роботи чи неправдиві довідки про середню заробітну плату

11:55 16.07.2019