ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ

У рамках  Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується в Чернігівській області БО "БФ "Стабібізейшн Суппорт Сервісез" за підтримки УВКБ ООН та відповідно до запиту було розроблено Дорожню карту для внутрішньо переміщених осіб (у додатку)

12:24 17.10.2022

ІНФОРМАЦІЯ

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 „Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі” (переглянути постанову за посиланням)

18:26 16.12.2021

Фахівцями із соціальної роботи

Фахівцями із соціальної роботи, для подолання складних життєвих обставин у сім’ї, було проведено ряд профілактичних бесід та зроблено косметичний ремонт у будинку силами фахівців та старости округу.

13:30 10.12.2021