Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 18.10.2022 16:19

Фото без описуФото без опису

Щорічно, 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об'єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Жінки та діти, які змушені покинути Україну, прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми.

Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми, про що застерігають Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції.

Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради  нагадує про постійне підвищення обізнаності населення щодо феномену торгівлі людьми та куди можна звертатися для отримання допомоги постраждалим.