НОВИНИ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ

Компенсації від Фонду соціального страхування України за час ізоляції від COVID-19 склали майже 150 млн грн Понад 130 тисяч українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму майже 150 мільйонів гривень.

11:27 07.07.2021

Фонд нарахував 10,7 млрд гривень лікарняних і декретних допомог у першому півріччі

За підсумками першого півріччя 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах на суму 10,7 млрд гривень.

12:06 05.07.2021