ДСНС України у Чернігівській області

З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 11 тисяч вибухонебезпечних предметів

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби, 5 квітня, здійснено 96 виїздів, під час яких виявлено 343 боєприпасів.

14:56 06.04.2021

ДСНС ЗАСТЕРІГАЄ

Попри численні заклики рятувальників, навіть в умовах небезпечних перепадів температурних показників, громадяни продовжують відвідувати водойми і наражати своє життя на небезпеку. Про наслідки такого ставлення до власної безпеки свідчить красномовна статистика: вже більше сотні людських життів забрала вода з початку 2021 року.

12:38 10.03.2021