НОВИНИ БОРЗНЯНСЬКОГО ВІДДІЛУ НІЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Компанії та організації Чернігівської області запрошують до участі в проєкті “Навігація повернення ветеранів: професійні рішення для компаній”

Громадська організація “Центр зайнятості Вільних людей” оголошує набір компаній та організацій Чернігівської області для участі в проєкті, діяльність якого спрямована на інформування та розширення обізнаності роботодавців з Чернігівської області щодо особливостей реінтеграції ветеранів в колективи, розробки  програм та рекомендацій щодо організації умов та облаштування робочих місць, інформування колективів щодо особливостей комунікації та взаємодії з ветеранами.

08:16 08.02.2024