Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

До відома жителів громади

Дата: 17.05.2024 10:53
Кількість переглядів: 36

Повідомляємо, що відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон) ФІЛІЄЮ «НІЖИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ» завантажено до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (далі – Оголошення) та звіт з оцінки впливу на довкілля стосовно планованої діяльності «Використання лісових ресурсів у порядку проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок» (реєстраційний номер справи – 7542).

Доступ до Оголошення та звіту з оцінки впливу на довкілля забезпечується через Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля (далі – Реєстр) за посиланням https://my.eco.gov.ua/ovd-citizen-app?docNumber=7542.

Відповідно до пункту 5 Порядку, консультації із заінтересованими органами щодо оцінки впливу на довкілля проводяться протягом усього строку громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля.
Згідно з даними Реєстру, громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля триватиме 25 робочих днів та завершується 17.06.2024.

Посилання на ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля 7542


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень