Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Де на Чернігівщині пропонують роботу плюс житло? Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад десяток пропозицій роботи з наданням житла.

Дата: 03.04.2024 10:34
Кількість переглядів: 43

Фото без опису

Де на Чернігівщині пропонують роботу плюс житло?

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад десяток пропозицій роботи з наданням житла.

Є такі вакансії для лікарів. Так, терапевта, педіатра та хірурга запрошують на роботу у Варву. Заробітна плата – 20 тис. грн.

Офіційне працевлаштування і житло обіцяють працівникам сільського господарства. Операторів машинного доїння запрошують в села Травневе Городнянської громади (зарплата 10000 грн) та Терехівка Киселівської громади (зарплата 7700 грн).

Доярів готові забезпечити роботою і житлом в Ічні. Заробітна плата 12 тис. грн.

Трактористів шукають в села Терехівка Киселівської громади та Нетяжино Сухополов’янської громади. Обіцяють заробітну плату 20000 та 17100 грн відповідно. Працевлаштувати готові людей з інвалідністю. Окрім трактористів, є вакансії підсобного робітника із заробітною платою  7500 грн  в Терехівці та  9000 грн у Нетяжино.

Пропонується робота з наданням житла і в Чернігові. Там потрібні швачки на заробітну плату 7200 грн.

Шукаєте роботу? Пропозиції дивіться на сервісі "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua/, в телеграм-каналі актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Чернігівський обласний центр зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень