Сьогодні – День українського добровольця.

Дата: 14.03.2024 08:22

Сьогодні – День українського добровольця.

Добровольчий рух в Україні діяв протягом багатьох століть. Запорізька Січ була  першим добровольчим утворенням, яке надійно захищало Україну декілька століть. Далі були Українські січові стрільці, а зараз це люди, які живуть серед нас. Вони добровільно пішли на війну у 2014 році. У час, коли Україна була зовсім не готова до війни, вони першими прийняли бій ворожої армії. Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Низько вклоняємося кожному захиснику-добровольцю за патріотизм, самовідданість, мужність, сталеву волю  та любов до рідного краю. Нехай всі воїни живим та здоровим повернуться додому.   Нехай закінчиться війна та настане мир на українській землі!