Вітаємо жінок громади з Міжнародним жіночим днем.

Дата: 08.03.2024 07:57

Вітаємо жінок громади з Міжнародним жіночим днем.

У вас поєднані тендітність та неймовірна сила, ніжність та незламна рішучість. Жінка – берегиня роду, яка несе в собі любов та турботу. Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з вами, адже ви надихаєте, підтримуєте та зачаровуєте.

Щиро дякуємо тим жінкам, чиї сини та чоловіки сьогодні захищають рідну країну. Ваша сила духу, стійкість та незламність захоплює  світ. Внесок, який ви робите у нашу майбутню перемогу,  є надзвичайно потужним та важливим.

Під час війни українки стали справжніми воїнами, захисницями рідної землі, які воюють, допомагають та рятують.

У цей весняний день щиро бажаємо кожній із вас міцного здоров’я, поваги, добра, радості, любові, родинного затишку, тепла та мирного неба над головою.