Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

особистий прийом громадян у с.Тростянка.

Дата: 28.02.2024 16:34
Кількість переглядів: 254

Фото без описуСьогодні, 28 лютого, сільський голова Олег Василенко провів особистий прийом громадян у с.Тростянка.
У ході зустрічі з місцевими жителями було обговорено низку важливих та актуальних питань, зокрема вирішення проблеми пасажирських перевезень між населеними пунктами громади та м.Борзна, а також надання послуг медичним  працівником жителям села Тростянка.
Всі зауваження та пропозиції будуть, обовʼязково, враховані. Питання перевезення, на разі вирішене. Завдяки ТОВ «СП» «АГРОДІМ.» підготовлено до використання автомобіль, що функціонуватиме як комунальне таксі, і вже з 1 березня бажаючі здійснити поїздку за маршрутом: с.Тростянка – с.Мала Доч – с.Носелівка – м.Борзна, отримають дану послугу, поки що раз на тиждень, в пʼятницю.
Нагадуємо, що за сприяння Олега Василенка протягом тривалого часу в с. Тростянка, раз у тиждень ТОВ "Дружба Нова", безкоштовно, здійснює пасажирське перевезення жителів до м.Борзна.
Серед інших проблем, які обговорили під час робочої зустрічі, було питання ремонту доріг громади та розчищення їх від чагарників. Вирішене питання з комунальним працівником села, який сезонно буде працювати в с. Тростянка.
У своїй розмові з жителями села Олег Василенко запевнив, що всі вищевказані питання йому відомі та вирішуються відповідно до можливостей громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень