РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Дата: 28.02.2024 16:33

Фото без описуРАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Сьогодні,  28 лютого, у рамках 2-го етапу  проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» на базі Височанського ліцею відбулися змагання з волейболу серед команд закладів загальної середньої освіти Височанської сільської ради.
Цей Проєкт проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з  метою виховання у наймолодших українців любові до спорту та надання можливості спробувати себе у різних видах змагань.
Навіть під час війни маленькі патріоти України повинні мати дитинство з друзями, навчанням та улюбленими видами спорту, адже вже зараз формуються майбутні талановиті спортсмени, які через певний час гордо піднімуть синьо-жовтий прапор вільної України на світовій спортивній арені.
СЛАВА УКРАЇНІ! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!