Проект рішення виконавчого комітету Височанської сільської ради Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію

Дата: 21.02.2024 11:10

Височанська СІЛЬСЬКА РАДА

НІЖИНСЬКОГО РАЙОНу ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

08.02.2024 року                                                                                     № проєкт

Про встановлення  ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго»

тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання

для бюджетних установ, розташованих на території

Височанської сільської ради

Керуючись  статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 13,20 Закону України «Про теплопостачання», «Порядком формування тарифів на теплову енергію,її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води» , затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 ,  рішенням виконавчого комітету Височанської сільської ради від  26 липня 2019 року № 27 про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» форм розрахунків двоставкових тарифів   виконавчий комітет Височанської сільської ради В И Р І Ш И В:

1.Установити ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» економічно обгрунтовані  тарифи на теплову енергію, її виробництво, постачання для бюджетних установ :

1.1. Одноставковий тариф на теплову енергію, її виробництво, постачання -  3298,30 грн. за

1 Гкал ( без ПДВ) , 3957,96 грн. за 1Гкал (з ПДВ), у тому числі :

• тариф на виробництво теплової енергії – 3217,11 грн. за 1 Гкал ( без ПДВ)  ,

3860,53 грн. за 1Гкал (з ПДВ);

-     тариф на постачання теплової енергії – 81,19 грн. за 1 Гкал ( без ПДВ)  ,

97,43 грн. за 1Гкал (з ПДВ).

1.2.  Двоставковий тариф на теплову енергію, її виробництво, постачання :

1.2.1.Умовно – змінна частина двоставкового тарифу - плата за одиницю  теплової енергії, що реалізується об’єктам теплоспоживання, нараховується в опалювальний період за показниками вузлів обліку теплової енергії -  2295,24 грн. за 1 Гкал ( без ПДВ), 2754,29  грн. за 1 Гкал

(  з ПДВ), у тому числі:

-    на виробництво теплової енергії – 2295,24  грн. за 1 Гкал ( без ПДВ), 2754,29

грн.  за 1 Гкал ( з ПДВ).

1.2.2 Умовно – постійна частина двоставкового тарифу – абонентська плата за 1 Гкал/год приєднаного теплового навантаження об’єктів теплоспоживання, що  нараховується щомісячно протягом року  -  154157,41 грн. за 1 Гкал/год ( без ПДВ), 184988,89 грн. за

1 Гкал/год  ( з  ПДВ), у тому числі :

-    на виробництво теплової енергії – 141679,07 грн. за 1 Гкал/год ( без ПДВ) , 170014,88

грн. за 1 Гкал/год  ( з  ПДВ);

-    на постачання теплової енергії 12478,34 грн. за 1 Гкал/год ( без ПДВ) ,14974,01

грн. за 1 Гкал/год  ( з  ПДВ).

1.3. Установити ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» структуру   тарифів на теплову енергію, її виробництво,  постачання для  бюджетних установ, розташованих на території Височанської сільської ради згідно з  додатками №1,2.

2. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на сайті Височанської сільської ради.

3. З дня набрання чинності цього рішення втрачає чинність рішення виконавчого комітету Височанської сільської ради від 26 вересня  2023 року № 49 «Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання для бюджетних установ, розташованих на території Височанської сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного бухгалтера Ященко Людмилу Миколаївну.

Сільський голова                                                                     Олег ВАСИЛЕНКО