20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 08:41

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто 10 років тому стали першими на боротьбу за свободу та європейські цінності своєї країни. Революція Гідності продемонструвала світовій спільноті багатовікове прагнення українців бути вільними та незалежними. Під час розстрілів на Майдані Героями Небесної Сотні стали 107 патріотів, які ціною власного життя відстояли право наступних поколінь жити у процвітаючій європейській Україні.

Але то був тільки початок… Початок найважчого випробування, яке могло випасти на долю українців. За 10 років війни ми загартувалися в боях, втратили багато та багатьох, але точно зрозуміли, що жодна втрата чи біль не зупинять нас на шляху до свободи і це зміцнило нашу віру в перемогу. Ні кулі, ні вогонь, ні вода не стали перешкодою, яка могла б зупинити Українця.

Ми продовжуємо свою боротьбу, йдемо до кінця, адже там нас чекає Перемога!

Слава Україні! Слава Героям!