ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ.

Дата: 08.02.2024 16:29

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ.

Сьогодні, 08 лютого, під головуванням сільського голови Олега Василенка відбулося засідання виконавчого комітету Височанської сільської ради.

Члени виконкому розглянули ряд важливих питань, зокрема про визначення компенсації власникам житлових будівель за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, та надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Також під час засідання виконкому було затверджено в новій редакції Положення та оновлено склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Також члени виконкому затвердили в новій редакції Положення та внесено зміни до складу координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.