Віталій Миколайович МИКОЛАЄНКО

Дата: 24.01.2024 14:57

Фото без описуВіталій Миколайович МИКОЛАЄНКО народився 11 жовтня 1991 року у с. Головеньки. Тут провів своє дитинство та здобув середню освіту. Вчителі та однолітки згадують його як вмілого спортсмена, талановитого учасника художньої самодіяльності Головеньківської загальноосвітньої школи.

Після здобуття середньої освіти у 2008 році захисник розпочав навчання в Інституті туризму Федерації профспілок України, на факультеті туристичного менеджменту.

3 2013 до 2016 працював оператором чесального устаткування ТОВ «Березанської суконної фабрики». До повномасштабного вторгнення працював в Польщі, але повернувся до Батьківщини незадовго до початку наступу російської армії на Чернігівщину

Віталій приєднався до лав Збройних Сил України  13 лютого 2023 року, був навідником 4 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 13 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону військової частини А 4350.

У Віталія   Миколаєнка залишилася дружина, батьки, сестра та брат. Поховано Героя у рідному селі.