Віктор Миколайович НАЗАРЧУК

Дата: 24.01.2024 12:50

Фото без описуВіктор Миколайович НАЗАРЧУК Молодший лейтенант Віктор Миколайович Назарчук народився 15 березня 1989 року в соловеньки. У рідному селі закінчив навчання в школі. Професійну та вищу освіту здобував в Ніжині.

Віктор - професійний талановитий музикант,який завжди був душею компанії,всіх зігрівав своїм теплом, радував неймовірним виконанням пісень та музичних творів.

Проживав у Носівці, де разом з дружиною виховували сина та доньку. Заради них пішов на фронт.

У лавах Збройних Сил України він служив командиром 2 стрілецького взводу,4 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону. За час служби був нагороджений відомчою відзнакою-Хрестом Хоробрих.

26 грудня 2023 року, залишаючись відданим військовій присязі, відстоюючи незалежність,територіальну цілісність та державний суверинітет України, Віктор Назарчук загинув у бою в результаті мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Міньківка, Бахмутського району.

Похований у м. Носівка.