День соборності України

Дата: 22.01.2024 08:05

Шановні жителі громади!

Сьогодні ми, українці, відзначаємо День соборності України. 105 років тому Універсалом про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна була проголошена як єдина, соборна держава. Мрія, до якої наш народ йшов віками, стала реальністю.

Зараз Батьківщина проходить надскладне випробування. Продовжуючи справу героїв-патріотів, сучасне покоління українців виборює право жити у вільній, соборній та незалежній країні.

Ми щиро дякуємо кожному захиснику, який відстоює територіальну цілісність Батьківщини, хто не зупиняється ні перед ворогом, ні перед смертю, хто в тяжких боях боронить рідну землю.

Вклоняємося подвигу наших Героїв і віримо, що Україна була і завжди буде єдиною, соборною державою. Вистоїмо у найважчу хвилину, збережемо свою свободу!

Слава Україні!