ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 10.01.2024 16:14

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Сьогодні, 10 січня, під головуванням сільського голови Олега Василенка відбулося засідання виконавчого комітету  Височанської сільської ради.

Серед нагальних питань було надання статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів, наймолодшим жителям громади та встановлення опіки над малолітніми дітьми.

Також членами виконкому було ухвалено рішення щодо внесення змін до рішення виконкому від 24.01.2023 №03 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Височанської територіальної громади», а саме: збільшено перелік таких робіт та вирішено залучити до них внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території громади і не мають статусу безробітних.