ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 10.01.2024 16:13

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Сьогодні, 10 січня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини,  на якій розглянуто питання надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, для наймолодших жителів Височанської громади.

Опрацювавши документи та інформацію з даного питання  члени комісії вирішили надати вищевказаний статус дітям відповідно до поданого списку.

Нагадуємо, згідно постанови №268 від 5 квітня 2017 р. статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, надається органом опіки та піклування за місцем фактичного  проживання або перебування дитини як внутрішньо переміщеної особи, за місцем звернення, за місцем виявлення такої дитини місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування.