Шановні жителі громади!

Дата: 31.12.2023 08:42

Шановні жителі громади!

Минає ще один непростий рік. Усі ми знаємо, що він був складним, але зараз хотілось би згадати інше. 2023 рік був роком боротьби, спротиву, демонстрації стійкості духу нашої нації. Він ще більше зміцнив, об’єднав та згуртував українців. Світова спільнота продовжує підтримувати державу, яка сталевим щитом стала на захист світла над темрявою, добра над злом.

Сьогодні ми дякуємо нашим захисникам та захисницям за те, що можемо запалювати новорічні вогники, чути дитячий сміх та бачити рідних за святковим столом. Але не забуваймо, що українські воїни зараз в окопах, у боях, вночі та вдень боронять рідну землю.

Пам’ятаємо їх, підтримуємо і щиро віримо, що 2024 стане роком нашої Перемоги, що він обов’язково поверне захисників живими та здоровими до їх родин, що в Україні знову запанує мир, адже це найбільше бажання кожного українця!

З Новим роком! Слава Україні!