Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Шановні жителі Височанської громади!

Дата: 26.12.2023 10:33
Кількість переглядів: 99

Шановні жителі Височанської громади!

 

У період різдвяно-новорічних свят підвищується ризик виникнення пожеж, інших  надзвичайних ситуацій та терористичних актів.

 

Важливо! Уникати скупчення великої кількості людей, бути пильними, не організовувати гучні святкування у громадських місцях.

Для уникнення небезпечних для життя ситуацій та збереження свого здоров’я і здоров’я рідних необхідно суворо виконувати вимог протипожежної безпеки, а саме:

 

  • Перевіряти стан електроприладів перед використанням.

  • Не користуватися електроприладами, які мають пошкодження.

  • Не залишати дітей без нагляду під час святкування.

  • Не залишати без нагляду запалені свічки та гірлянди.

  • Не встановлювати кірлянди в місцях, де вони не можуть торкатися легкозаймистих предметів, а також не створювати перешкод для евакуації у разі пожежі.

  • Не запускати феєрверки.

 

УВАГА! Категорично забороняється застосування піротехнічних виробів у будь-яких приміщеннях та будинках, а також на дахах, балконах, лоджіях. НАГАДУЄМО що з  6 листопада 2023 року на території України набула чинності заборона на використання, реалізацію та передачу переважної більшості видів феєрверків, салютів та петард.

 

Важливо! У разі виникнення пожежі, інших надзвичайних ситуацій, або терористичного акту, негайно зателефонуйте за номером 101 або 102.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень