Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

«Армія відновлення»: Чернігівщина в ТОП областей з найбільшою кількістю залучених безробітних

Дата: 19.12.2023 16:14
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

«Армія відновлення»: Чернігівщина в ТОП областей

з найбільшою кількістю залучених безробітних

 

За інформацією Державного центру зайнятості, станом на 18 грудня 2023 року до участі в "Армії відновлення" долучилися українці та українки з 19 регіонів. На виплату заробітної плати за участь у суспільно корисних роботах з Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття профінансовано більше 0,5 млрд грн.

 

Чернігівщина в пятірці областей з найбільшою кількістю залучених безробітних до суспільно корисних робіт – з жовтня минулого року 8683 направлення. Видатки з Фонду на заробітну плату безробітних склали 43,6 млн.грн.

Законодавчі зміни, які відбулися наприкінці жовтня поточного року, дають можливість масштабувати поширення програми організації суспільно корисних робіт на людей з числа ВПО, які потребують працевлаштування.

Так, постановою КМУ від 27.10.2023 № 1119 «Про внесення змін до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в період воєнного стану», надано можливість залучати до таких робіт незайнятих внутрішньо переміщених осіб працездатного віку з числа застрахованих осіб, які не мають статусу зареєстрованого безробітного, з оплатою їх праці з Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

 

Детальніше про даний вид тимчасової зайнятості читайте тут https://is.gd/XcucBi

 

                                                                                     Пресслужба Чернігівського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень