Сьогодні Україна вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 08:31

Саме в цей день у 2019 році було закінчено будівництво саркофагу над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції.  Подвиг та самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС не маємо права забувати, адже вони, пройшовши через усі кола ядерного пекла, зберегли життя та здоров’я нинішнього та майбутніх поколінь.

На жаль, сьогодні вже багато ліквідаторів залишилися тільки у наших серцях та пам’яті.  Вони віддали найдорожче задля безпеки  не тільки українського народу, але й всього людства.

Схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь.

Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Бажаємо їм міцного здоров’я, благополуччя, життєвої енергії, довгих років життя під мирним небом України!