Рятувальники проводять профілактичні заходи в житловому секторі

Дата: 11.12.2023 11:07

Рятувальники проводять профілактичні заходи в житловому секторі

Співробітники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області щоденно спілкуються з жителями населених пунктів району, аби нагадати основні правила пожежної безпеки у зимовий період.

Під час бесід рятувальники звертають увагу громадян на утриманні в безпечному протипожежному стані приладів пічного опалення й електромереж, недопустимості використання саморобних або несертифікованих електрообігрівачів.

Також нагадують, що не можна розпалювати печі легкозаймистими рідинами, залишати відчиненими дверцята топкового отвору та зберігати поруч з опалювальними печами дрова й інші горючі матеріали.

Крім того, надзвичайники наголошують батькам, що залишення малечі без відповідного нагляду дорослих може призвести до трагічних наслідків.

Наприкінці бесід фахівці ДСНС надають громадянам інформаційно-профілактичні листівки.

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області