Про проведення громадського обговорення

Дата: 23.11.2023 13:58

Інформаційне повідомлення  про проведення громадського обговорення перейменування вулиць у населених пунктах Височанської сільської ради

Височанська сільська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій перейменування вулиць у старостинських округах Височанської територіальної громади:

с. Головеньки – вул. Першотравнева, вул. Пушкіна, вул. Суворова;

с. Кербутівка – вул. Пушкіна;

с. Нові Млини – вул. Гагаріна, вул. Колгоспна, вул. Мічуріна,                       вул. Ярцева;

с. Носелівка – вул. 1 Травня, вул. 8 Березня, вул. Гагаріна;

с. Тростянка – вул. Гагаріна, вул. Надії Курченко, вул. Безрука;

с. Добропілля – вул. Партизанська.

Запрошуємо  усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Зауваження та пропозиції подаються до 10 січня 2024 року на поштову адресу: с. Високе, вул. Центральна, 87 або на електронну пошту сільської ради: vysoke.otg@ukr.net.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Можна також надати пропозиції в телефонному режимі за  номером: (04653) 2-96-37 або  особисто звернувшись до секретаря сільської ради Лілії КАЛЮЖНОЇ.

Публікація отриманих пропозицій (зауважень) здійснюватиметься протягом трьох днів на сайті ради. Анонімні пропозиції  не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Підсумкове  обговорення  пропозицій щодо перейменування вулиць буде здійснено у ході  засідання, на яке запрошуються жителі старостинських округів, вулиці яких перейменовуються, керівництво громади, депутати.

Про точну дату, час і місце проведення засідань буде повідомлено додатково за 10 днів до їх проведення.