Створення умов для працевлаштування

Дата: 21.11.2023 08:22

межах проєкту «Створення умов для працевлаштування та соціально - психологічної адаптації внутрішньо переміщених осіб шляхом створення виробництва з пошиття одягу на базі комунального підприємства у Ніжинській ТГ» для набору працівників на швейну фабрику на посаду швачки/шевця 22 листопада 2023 року в актовій залі Ніжинської філії Чернігівського обласного центру зайнятості                        (м. Ніжин, вул. Об’їжджа , буд. 120) об 11:00 годині відбудеться зустріч з охочими внутрішньо переміщеними особами.

Стосується всіх, хто має кваліфікацію «швачки/шевця», а також тих, хто не має освіти та досвіду в цій сфері, та яких зможемо безкоштовно навчити й отримати кваліфікацію, які мають бажання знайти роботу і працювати в дружньому колективі.

У межах проєкту учасники отримають соціальну та психологічну підтримку. За додатковою інформацією звертатися до координаторки проєкту Інни Котюх 067-465-09-95.