Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Завдяки реалізації програми «Власна справа» на Чернігівщині буде створено понад 400 робочих місць

Дата: 30.10.2023 08:23
Кількість переглядів: 65

 

Завдяки реалізації програми «Власна справа» на Чернігівщині

буде створено понад 400 робочих місць

 

Це є ключовою вимогою програми  «Власна справа» урядового проєкту єРобота, за якою на започаткування або розвиток бізнесу можна отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн залежно від кількості створених робочих місць (одного-двох).

 

За час дії програми вже майже 200 мешканців області отримали позитивні рішення щодо грантових коштів. Загальна сума фінансової підтримки від держави  склала 45,6 млн грн. Їхні бізнес-плани передбачають створення 419 робочих місць.

 

Таким чином роботу за сприяння служби зайнятості знайшла Анна Галаган. Наразі жінка працює у піцерії на дровах «Lisopylka», яка нещодавно відкрилася у Чернігові. Співвласник закладу Ігор Дячук каже, що це стало можливим саме завляки участі у програмі. Для реалізації своєї бізнес-ідеї підприємець отримав 250 тис. грн за умови створення 2-х робочих місць. На сьогодні він перевиконав взяті на себе зобовязання, оскільки ще одна працівниця проходить стажування – вчиться випікати піцу у печі на дровах при температурі 500 градусів за 90 секунд.

                                                               

Подати заяву на отримання грантів можна прямо зараз через Дія https://is.gd/KT7RoW Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

                                 Світлана Шеремет, пресслужба обласного центру зайнятості

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень