Всеукраїнський спортивний марафон “Крок”

Дата: 11.10.2023 09:37

Фото без описуНавесні 2023 року благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” проводив Всеукраїнський спортивний марафон “Крок” приурочений Міжнародному дню спорту заради миру та розвитку. Тоді, завдяки вашій щирій інформаційній підтримці Марафон об’єднав понад сотню українських спортсменів та зібрав майже три тисячі гривень, що були передані на підтримку Збройних сил України.

Восени 2023 року у рамках Національного Фестивалю “Код Нації” ініційовано проведення низки благодійних заходів, серед яких - другий Всеукраїнський спортивний марафон “Крок”.

Головною метою Марафону є проведення спортивних заходів благодійного спрямування восени 2023 року заради популяризації ідеї здорової нації та рухомого способу життя; спонукання до підвищення та розвитку українського духу в суспільстві; залучення представників з усіх областей України до участі задля утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу. Як завжди, увесь прибуток, отриманий під час Марафону, буде передано на потреби Збройних Сил України.

Марафон проводиться з 5 жовтня по 31 листопада у чотири етапи:

- Реєстрація учасників - з 5 жовтня по 5 листопада;

- Реєстрація результатів участі - з 5 жовтня по 10 листопада;

- Оголошення переможців - 13 листопада;

- Надсилання дипломів та дарунків - до 31 листопада.

Щоб взяти участь у Марафоні необхідно виконати п’ять простих кроків:

1. Перейти на сайт події за покликанням: https://krok.kod-natsii.com/;

2. Сплатити благодійний внесок за участь;

3. Заповнити форму реєстрації на участь в Марафоні;

4. Подолати забіг/заїзд відповідно до обраної дисципліни та дистанції;

5. Завантажити свій результат у форму подання результату. Більш детальні умови проведення Марафону містяться у Положенні, яке розміщено на сайті події за покликанням: https://krok.kod-natsii.com/.