Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

Дата: 10.10.2023 12:27

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Восени, із зниженням температурних показників для обігріву помешкань люди масово використовують електрообігрівачі або пічне опалення. Проте варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки, використання саморобних або несертифікованих обігрівальних приладів може стати причиною не лише виникнення пожежі, але й, що найголовніше — загибелі людей.

Щоб запобігти виникненню пожеж у побуті, рятувальники провели інформаційно – розяснювальний рейд, в ході якого нагадали громадянам Борзнянщини основні правила пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електрообігрівальних приладів.

Також всі співрозмовники отримали інформаційні матеріали з данного питання.

Шановні громадяни!

Пам’ятайте, що неухильне дотримання правил пожежної безпеки, стане гарантією безпеки для Вас та Ваших близьких. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером “101”.

Олександр Сорока,

провідний інспектор ВЗНС Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області