ПРИВІТАЛИ РЯТІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 15.09.2023 16:41

ПРИВІТАЛИ РЯТІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, напередодні Дня рятівника, що відзначається в Україні щорічно 17 вересня, вітали тих, хто рятує людей від вогню, води і різних надзвичайних ситуацій.

Височанський сільський голова Олег ВАСИЛЕНКО від імені нашої громади привітав  працівників 24 Державної пожежно-рятувальної частини                         4 Державного пожежно-рятувального загону ГУДСНС України у Чернігівській області з їхнім професійним святом,  подякувавши нашим рятівникам  за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і відзначивши Почесними грамотами Височанської сільської ради  ФЕНОТУ Андрія Володимировича - начальника 24 ДПРЧ 4 ДПРЗ Головного управління Державної  служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області,  та радіотелефоністів 24 ДПРЧ - БИКУС Катерину Валентинівну  та ПУГАЧ Юлію Іванівну.

Хай кожен робочий день цих людей буде наповнений везінням! Бажаємо всім здоров’я і сил на шляху до спільної єдиної мети – перемоги України!