«Їдемо! Допоможемо! Переможемо!»

Дата: 14.09.2023 11:53

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

13 вересня 2023 року у Височанській ТГ відбувся анонсований патріотично-благодійний велопробіг «Їдемо! Допоможемо! Переможемо!» в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня, організований відділом освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Височанської сільської ради за підтримки сільського голови Олега Василенка.

До велопробігу долучилися активні жителі громади, сільський голова, представники місцевого самоврядування, Центру культурних послуг, педагоги та учні закладів освіти громади. Понад 25 км. подолали учасники велопробігу (Високе- Галайбине-Головеньки-Високе). Протягом маршруту приєднувались нові учасники, позитивні емоції вирували, а благодійна скринька поповнювалась новими внесками. Всього було зібрано 11635 грн., які будуть передані на підтримку ЗСУ. Усі велосипедисти були відзначені вимпелами, а диплом отримала найактивніша учасниця – Алла Тисячна. Висловлюємо окрему подяку колективам Галайбинської та Головеньківської гімназій за активну підтримку, шалений драйв та фінансовий внесок.

Дякуємо всім учасникам!!! Їхали! Допомагаємо! Переможемо! Дякуємо ЗСУ!!! Все буде Україна!