ПОНОМАРЕНКО МИХАЙЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ

Дата: 11.09.2023 16:08

Фото без описуПОНОМАРЕНКО МИХАЙЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ Народився 31 серпня 1993 року в с. Галайбине. Закінчив Галайбинську загальноосвітню школу, потім Сосницький сільськогосподарський технікум, а згодом Національний університет біоресурсів і природокористування України. Був дуже розумним і позитивним юнаком.

До повномасштабного вторгнення  російських військ в Україну проживав і працював у м. Вишневе Бучанського району Київської області. Був призваний до лав  ЗСУ  10 січня 2023 року. Проходив службу бойовим медиком десантно-штурмового батальйону військової частини А2582. Мужньо обороняючи рідну Батьківщину від російських окупантів, загинув у бою за її свободу і незалежність 15 серпня 2023 року в  районі Вербового Пологівського району Запорізької області.

Похований 07 вересня у  м. Вишневе Бучанського району Київської області на міському цвинтарі на  Алеї Героїв.