Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Чернігівський хлібокомбінат запрошує на роботу

Дата: 08.09.2023 15:04
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

Чернігівський хлібокомбінат запрошує на роботу

Підприємству потрібні машиніст тістообробних машин, пекар, формувальник тіста, укладальник-пакувальник, водій автотранспортних засобів.

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, гідну зарплату та повний соціальний пакет. А це - оплачувані лікарняні та відпустки (щорічні основні, додаткові соціальні та за шкідливі умови праці та ненормований робочий день), додаткова оплата вечірніх та нічних годин роботи відповідно до КЗпП, доставка на роботу працівників, які працюють у нічний час тощо. Працевлаштуватись можуть не лише чернігівці, а й жителі інших населених пунктів. У разі потреби працівникам надається кімната в гуртожитку. Графік роботи на хлібокомбінаті позмінний.

Чернігівський хлібокомбінат спеціалізується на виробництві житньо-пшеничних і пшеничних сортів хліба, здобних та кондитерських виробів та реалізує їх. До речі, цього року за сприяння служби зайнятості на підприємстві укомплектовано 14 вакансій.

За додатковою інформацією звертайтеся до Чернігівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості за телефоном: 0462 97 62 83.

Пропозиції роботи дивіться на сервісі "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua , на телеграм каналі актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz та нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Чернігівський обласний центр зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень