СЬОГОДНІ СВОЄ ПРОФЕСІЙНО СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ РОЗВІДНИКИ!

Дата: 07.09.2023 12:54

СЬОГОДНІ СВОЄ ПРОФЕСІЙНО СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ                    ВІЙСЬКОВІ РОЗВІДНИКИ!

День воєнної розвідки України — святковий день на честь військової розвідки ЗСУ, встановлений Указом Президента України 7 вересня 2022 року.

Внесок української розвідки у боротьбу за свободу мільйонів українців є неоціненним. Успішні виконання бойових завдань у тилу ворога, проведення спеціальних операцій завдають нищівної поразки ворогу  та наближають нашу перемогу.

Дякуємо воїнам-розвідникам за високу майстерність у здобутті цінної інформації, героїзм і жертовність, за  важку щоденну працю задля національної безпеки країни та ефективного звільнення окупованих територій.

Слава і вічна пам’ять загиблим розвідникам, які віддали своє життя за рідну країну!