Втрачаємо найкращих: у жорстоких боях з російським агресором загинув наш земляк

Дата: 21.08.2023 15:46

Втрачаємо найкращих: у жорстоких боях з російським агресором

загинув наш земляк

10 серпня 2023 року під час виконання військового обов’язку, внаслідок штурмових дій противника поблизу населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області загинув воїн-захисник із                           с. Високе Роман Володимирович  ФЕДІРКО, 1984 р.н.

Роман Володимирович  був призваний до  лав  ЗСУ  01 серпня 2022 року.  Близько року  проходив службу в Чернігівській області, потім був направлений в Донецьку область, де й загинув, обороняючи рідну Батьківщину від російського окупанта.

Уся Височанська громада низько схиляє голову в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та щиро  співчуває сім’ї загиблого оборонця й усім, для кого він був дорогим і близьким.
 Доземний  уклін  воїну-захиснику.  Вічна пам’ять і слава Герою!

Про час і місце останнього прощання із захисником та чин похорону буде повідомлено  додатково.