Жителі Носелівського старостинського округу отримала велосипеди від благодійного фонду PaxKinderhulp

Дата: 07.08.2023 12:15

Жителі Носелівського старостинського округу отримала велосипеди

від благодійного фонду PaxKinderhulp

На минулому тижні на Чернігівщину надійшов потужний гуманітарний вантаж, від благодійного фонду PaxKinderhulp.

Представник фонду Pax Kinderhulp Hof van Twente Khalil Ridha особисто доставив  розподілену за потребами допомогу, відвідавши Чернігівський Навчально-Реабілітаційний центр 2, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Чернігівської області у селі Хмільниця, ГО «Голос батьків» Голос батьків, КНП Чернігівська обласна дитяча лікарня, КНП «Борзнянська міська лікарня» та КНП «Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського».

Дев’ять велосипедів отримали жителі с. Носелівка: 6 з них  передано місцевим волонтерам, 1 – випускнику Носелівського ліцею Станіславу ФЕСЕНКУ, який набрав 200 балів з математики при складанні мультимедійного тесту, 1 велосипед надано старості округу Валентині  МАТВІЄНКО, ще 1 передадуть дитині загиблого Героя-військовослужбовця.

Така допомога стала можливою завдяки ефективній співпраці з Pax Kinderhulp першого заступника голови обласної ради Ніни ЛЕМЕШ, яка весь час особисто координувала співпрацю та допомагала налагодити зв’язки між громадами та благодійниками.